П`ятниця, 16.11.2018, 19:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Вільнянської РДА

Меню сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

          Увага!

6 травня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України в пункті тестування Вільнянської гімназії «Світоч». Час виконання завдань: 150 хвилин (2,5 години). Не забудьте взяти з собою запрошення, документ, що посвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження і довідку з навчального закладу з фотокарткою), гелеві або кулькові ручки з пастою чорного кольору.  

Бажаємо успіху!

Просмотров: 716 | Добавил: voln_roo | Дата: 06.05.2009

На виконання наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 02.12.2009 р. № 567 та наказу відділу освіти  райдержадміністрації  від 21.01.2009 р.      № 24 «Про проведення районних  педагогічних читань» 29 квітня на базі Вільнянської гімназії «Світоч»  відбувся ІІ (районний) етап  Педагогічних читань «Гуманна педагогіка – основи сучасної системи освіти»(вивчення та впровадження педагогічної спадщини Ш.О.Амонашвілі)”
 
ПРОГРАМА

Педагогічних читань «Гуманна педагогіка – основи сучасної системи освіти» (вивчення та впровадження педагогічної спадщини Ш.О.Амонашвілі)”

 
 
 

9.00-9.10 –реєстрація учасників Педагогічних читань

9.10початок роботи

9.15-9.45—виступ заступника директора з науково-методичної роботи Вільнянської гімназії        “Світоч”, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений учитель України Вайновська М.К.—Впровадження основних ідей гуманної педагогіки Ш.О.Амонашвілі у педагогічний процес ЗНЗ

9.45-13.00—виступи учасників Педагогічних читань

o Плекаю кожну частинку душі дитини—Тільчарова Н.О. (вчитель Вільнянської гімназії “Світоч”,) - обмін досвідом. Презентація.

o Педагогічна теорія Ш.О.Амонашвілі—Сулій Л.Л. (вчитель Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст.) - виступ.

o Головне створити в людині людину.—Чеховська О.П. (вчитель Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст.)    - виступ.

o Шалва Амонашвілі і його поняття “гуманної освіти” - вчитель Мечетіна Л.М. (вчитель Тернівської ЗОШ І-ІІІ           ст.) - виступив.

o Гра як фактор розвитку творчого потенціалу учня початкових класів в навчально-виховному процесі.—ОсноваО.О. (вчитель Вільнянської ЗОШ № 3 ) - з досвіду роботи.

o Педагогічна спадщина Амонашвілі Ш.О. в дзеркалі шкільної практики. Роздуми про вчителя.—ФесюкН.В. (вчитель Матвіївського ЗНВК “Всесвіт”) - виступ—презентація.

o Гуманно—особистісний підхід до навчання дітей 6-річного віку.  - Хмара С.М. (вчитель Вільнянської ЗОШ №1) - виступ—презентація.

o Школа—дружби—Кондратенко З.В.—(вчитель Вільнянської ЗОШ № 2) - ділова гра.

13.00-13.15Спілкування в режимі “запитання-відповідь”

13.20завершення роботи ІІ етапу Педагогічних читань.

 

 
Просмотров: 1358 | Добавил: voln_roo | Дата: 28.04.2009

24 квітня 2009 року були проведені районні змагання з легкої атлетики та Спартакіада  з допризивної підготовки  юнаків , в яких брали  участь 260 учнів  із 25 закладів освіти району.
Місця серед учасників змагань розподілилися наступним чином:
"Легка атлетика"
І місце - Комада Вільнянської гімназії "Світоч"
ІІ місце - Комада Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
ІІІ місце -Комада Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст.
"Я , захисник Вітчизни!"
І місце - Комада Вільнянської гімназії "Світоч"
ІІ місце -Команда Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце - Комада Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Просмотров: 796 | Добавил: voln_roo | Дата: 28.04.2009

24.04.2009 на базі  Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено виїзну  колегію відділу освіти, на якій було заслухано :
Доповідну записку  головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації  Полевіченко І.О. «Про стан реалізації Програми розвитку освіти Вільнянського району на 2006-2009 роки та завдання ЗНЗ району щодо її виконання»
Доповідну записку  головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Міщенко Г.Л. «Про видачу цільових направлень на заочне відділення працівників ЗОШ району на навчання у педвузах на педагогічні спеціальності»
Доповідну записку  методиста РМК Д’яченко  І.В.«Про стан управлінської діяльності по забезпеченню державних вимог щодо рівня сформованості правописних умінь і навичок учнів 8 класів з української мови у Люцернянській та М-Лукашівській ЗОШ»
Просмотров: 779 | Добавил: voln_roo | Дата: 25.04.2009

23 квітня - Всесвітній день Книги. У 1995 році в Парижі Генеральна конференція ЮНЕСКО, вирішила віддати в цей день данину поваги книзі та авторам. Про книги можна говорити довго ... Завдяки книзі ми отримуємо доступ до знань, духовних і моральних цінностей, до розуміння краси і творчим досягненням людини. Книга - джерело інформації, основа освіти і творчості, книга дає можливість кожній культурі розповісти про себе, знайомить із звичаями та традиціями різних народів. Книга потрібна кожній людині, щоб стати освіченою, культурною людиною.
У Запорізькій області 23 квітня 2009 року, у Всесвітній день Книги, на базі НМЦ ІІТН ЗОІІПО в рамках програми "Інтершкола" відбувся конкурс "Моя перша книжка". Конкурс, учасники якого представляли свої авторські книги. А хто учасники? Члени шкільних гуртків ІКТ "Інтершкола" - учні 6-10 класів загальноосвітніх шкіл, переможці районних етапів конкурсу, представники 15 регіонів Запорізької області.

Вільнянський район представляла учениця 7 класу Вільнянської гімназії "Світоч" Чілій Аліна, яка посіла І місце у конкурсі "Моя перша книжка".
 
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Наказ від 23.04.2009 № 60-Д "Про підсумки обласного конкурсу "Моя перша книжка" за проектом "Інтершкола"
 
 
 
 
 
 
 
Просмотров: 744 | Добавил: voln_roo | Дата: 25.04.2009

« 1 2 ... 343 344 345
Інформ-банери

ПОГОДА
Інформер свят
Праздники Украины

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz