Понеділок, 26.08.2019, 02:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Вільнянської РДА

Меню сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мережа дошкільних закладів

Дошкільні навчальні заклади району 2017-2018 н.р.

Дошкільні навчальні заклади району 2016-2017 н.р.

Дошкільні навчальні заклади району 2014-2015 н.р.

Організація роботи дошкільних навчальних закладів у районі здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 та спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти.

Стан мережі дошкільних навчальних закладів та їх укомплектованість перебувають під постійним контролем райдержадміністрації, органів самоврядування та відділу освіти.

Організація роботи дошкільних навчальних закладів у районі заслуховуються на районному рівні:

- за дорученням голови райдержадміністрації вивчається питання функціонування та фінансування дошкільного навчального закладів;

- на засіданнях підсумкової колегії відділу освіти;

- розгляд питань на колегіях відділу освіти:

* «Про виконання законодавства України (ст. 4, 9 Закону України «Про дошкільну освіту») щодо створення умов забезпечення потреб населення району дошкільною освітою, розвитку мережі дошкільних навчальних закладів різних типів, профілів і форм власності»;

* «Про стан роботи щодо збереження і зміцнення здоров'я дітей у загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладах району та першочергові завдання щодо розвитку в системі освіти відповідних для цього умов».

Скорочення мережі функціонуючих дитсадків поставило перед відділом освіти проблему пошуку компенсаторних дій з метою застосування нових форм надання дошкільної освіти та залучення дітей до дошкільних закладів, груп для своєчасного і повноцінного їх розвитку. Як наслідок, почали відкриватися дошкільні групи при загальноосвітніх школах .

Завдяки вдалим управлінським рішенням у районі вдається втримувати та зберігати мережу закладів, при цьому зріс авторитет дошкільної освіти, створено позитивний імідж дошкільних навчальних закладів серед батьків та громадськості.

 

Інформ-банери

ПОГОДА
Інформер свят
Праздники Украины

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz