Понеділок, 26.08.2019, 01:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Вільнянської РДА

Меню сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформатизація закладів освіти

Відділом освіти Вільнянської районної державної адміністрації у травні 2007 року розроблено районну програму «Інформатизація  та комп’ютеризація закладів освіти Вільнянського району  на 2007-2010 роки», яка затверджена рішенням сесії Вільнянської районної ради від 18.05.2007  № 12 головною метою якої , є створення умов для формування інформаційної культури всіх учасників навчально-виховного процесу і впровадження інформаційних технологій у процес навчання та управління навчальними закладами.

Основними напрямками впровадження  інформатизації та комунікації в освіту у Вільнянському районі є :

·        Приведення  у відповідність НКК відповідно до наказу МОН України   № 126 від 15.02.2007 р. « Про внесення змін до наказу  МОН України від 11.05.2006 р.  № 363».

·        Завершення  підключення загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів до мережі Інтернет;

·        Створення офіційного сайту відділу освіти ;

·        Створення базової школи по впровадженню інформаційно-комунікаційних технологій ;

·        Формування інформаційної культури вчителів , підвищення рівня їх підготовки в галузі використання сучасних інформаційних технологій;

·        Створення банку програмно-педагогічних засобів для використання комп’ютерної техніки в навчальному процесі (електронні підручники, енциклопедії, навчальні, контролюючі програми тощо);

·        Створення у закладах освіти  мультимедійних класів;

·        Створення медіатеки у відділі освіти та  закладах освіти;

·        Продовження  навчання вчителів за програмою «Інтел ® Навчання для майбутнього» та «Партнерство у навчанні»;

·        Створення в районі творчих груп  по впровадженню електронних посібників (за предметами) та продовження їх апробації .

·        Активізація  роботи вчителів – предметників по впровадженню отриманих знань з програми «Інтел ® Навчання для майбутнього» у педагогічній діяльності, а саме проведення уроків з використанням ІКТ (мультимедійний комлекс, електронні посібники, проектна діяльність).

·        Перехід  на більш високий  рівень викладання  додаткових індивідуальних занять, факультативів , предметів за вибором та спецкурсів з інформатики.

Інформ-банери

ПОГОДА
Інформер свят
Праздники Украины

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz